Jolimark DP-320+ Dot Matrix Εκτυπωτής in stock!
07 / 07 / 23
![Jolimark DP-320+ Dot Matrix Εκτυπωτής in stock! Jolimark DP-320+ Dot Matrix Εκτυπωτής in stock!](https://www.ics.gr/image/cache/catalog/deltia/jolimark-dp-320plus-ics-586x350-586x350.jpg)
Αναρτήθηκε από
0 Σχόλια
737 Προβολές
Jolimark DP-320+ Dot Matrix Εκτυπωτής σε μεγάλη διαθεσιμότητα!
DP-320+ με τον ίδιο κλασικό σχεδιασμό της επιτυχημένης σειράς DP-320, εξαιρετική απόδοση και ποιότητα Jolimark. Αυξημένη ταχύτητα στα 270cps (χαρακτήρες/δευτερόλεπτο) και περισσότερες δυνατότητες συνδεσιμότητας USB + Serial + Parallel interface.
Επικοινωνήστε μαζί μας!